mgr inż.Ryszard Kurpiel
ul. Słoneczna 19
34-440 Kluszkowce
tel. 601 528391, 182650358

Systemy alarmowe

elementy systemu alarmowego

Instalacje systemów alarmowych wykonuję jedynie w oparciu o wysokiej klasy nowoczesne cyfrowe urządznia, czołowych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. Poza lokalnym uruchomienim sygnalizatora akustycznego, prawie zawsze system powiadamia zinteresowne osoby o zdarzenu wykorzystując do tego sieć GSM telefonii komórkowej, powiadomienie radiowe czy sieć internetową. Moża również sterować pracą systemu poprzez GSM lub internet.

Monitoring wizyjny - kamery, domofony

nowoczesne kamery obrotowe

Obraz z zamontowanych kamer możemy oglądać lokalnie na monitorze komputerowym lub telewizorze w naszym domu. Możemy także zaglądnąć na nasz dom czy firmę będąc w dowolnym miejscu na świecie, jeżeli mamy tylko dostęp do internetu. Instalacje wykonuję w domach jednorodzinnych w budynkach wielorodzinnych, blokach, pensjonatach, firmach, sklepach, itp.

Instalacje TV i TV-SAT, Automatyka bramowa,

tuner TVSAT

Instalacje antenowe zarówno telewizji naziemnej jak i telewizji satelitarnej, dla jednego odbiornika TV ale także do rozdziału na wiele telewizorów.

Sieci komputerowe

elementy sieci

W małej nawet firmie używamy kilku komputerów , często w domu potrzebujemy rozdzielić dostęp do internetu na wiele stanowisk.

Inne instalacje niskonapięciowe i elektryczne

Jeżli potrzebujecie Państwo wykonać dowolną instalację w tym instalację nietypową lub zintegrować działanie wielu urządzeń czy sterować nimi z dowolnego miejsca proszę również o telefon.