mgr inż.Ryszard Kurpiel
ul. Słoneczna 19
34-440 Kluszkowce
tel. 601 528391, 182650358

Wybór odpowiedniego wykonawcy jest rzeczą bardzo ważną. Wiąże się to między innymi z koniecznością udostępniania często całego domu. Dlatego w ostatnim czasie, szczególnie w zakresie zabezpieczeń, zauważyć można wzrost zainteresowania małymi firmy o praktycznie nie zmieniającej się obsadzie. Wolimy też, aby od początku rozmawiać z człowiekiem, który bezpośrednio będzie wykonywał u nas instalację, a w razie potrzeby za każdym razem nie będzie się u nas w domu pojawiał inny pracownik. To właśnie mogę Państwu zaoferować. Dodatkowym zabezpieczeniem jest Koncesja wydawana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która poza tym, że gwarantuje wysoki poziom usług, zapewnia nam bezpieczeństwo uwiarygodniając firmę instalacyjną.

Koncesja MSWiA Nr L-0190/00 z dnia 9 marca 2000r.

Koncesja

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi, montażu, serwisowania i wykonywania instalacji elektronicznych; od 1979 roku związany jestem zawodowo z instalowaniem i serwisowaniem urządzeń elektronicznych. Od 1997 prowadzę własną działalność bezpośrednio zajmującą się systemami alarmowymi, monitoringiem wizyjnym i wszelkimi innymi pracami z zakresu instalacji elektroniczno-elektryczych i teleinformatycznych. Natomiast od roku 2000 posiadam dodatkowo odpowiednią koncesję uprawniającą do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego, polegającego na montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia oraz eksploatacji, konserwacji i napraw w miejscach ich zainstalowania.

Nr L-0190/00 z dnia 9 marca 2000r wyd. przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

.

Istalacje wykonuję zarówno w domach jednorodzinnych jak i dużych obiektach wczasowych, gastronomicznych, firmach, szkołach,
sklepach czy obiektach sportowych.

Opis oferowanych usług także w zakładce systemy i instalacje.

Dojazd, przygotowanie projektu wstępnego i kalkulację kosztów wykonuję całkowicie bezpłatnie, dlatego jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem dowolnej instalacji elektroniczno-elektrycznej bardzo proszę o kontakt.